9 Haziran 2015 Salı

StarWars'un Yeni Karakteri BB-8 NovaBazar.com'da

Eylül ayında vizyona girecek olan Star Wars'un ilgi gören karakteri bb-8 NovaBazar.com'da yerini almaya hazırlanıyor.  Sphero'yu artık teknoloji severler tarafından duymayan kalmadı sanırım. İos veya android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerle kontrol edilebilen tenis topu büyüklüğündeki robot topumuz dünyanın programlanabilir ilk robot topu unvanını da kazanmış durumda. Bu akıllı mı akıllı toplarımızı ne yapsak da geliştirsek diyen sphero star wars hayranlarını gözlerini yuvalarında fırlatacak  pek bir sevimli BB-8 isminde droid tasarlamış.

Star Wars’un The Force Awakens fragmanında karşımıza çıkan şimdiden star wars hayranlarının sabırsızlıkla beklediği bu akıllı oyuncağımızın dönen gövdesi üzerinde duran kafasıyla filmin önemli karakterlerinden olacağının ilk sinyalleri fragmanda verilmiş. Kim bilir belki de R2-D2 nun C-3PO dan sonra ki kankası olarak çıkar karşımıza.

Sphero'nun sır gibi sakladığı bb-8'in, resmi sitesinde sadece bb-8'in siluetinden başka bir şeyin bulunmaması merakları iyice cezbetmekte. Bu akıllı mı akılı oyuncağın neler yapabildiği şimdiden büyük merak konusu.  Paralel evrendeki Tatooine gezegenine gitmeden bu ürüne sahip olabilmek için filmin çıkmasını beklemek zorundayız sanıyorum ki.
www.novabazar.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder